تبلیغات
ایران ویکی ، دانشنامه و مجله اینترنتی ایرانیان

وبلاگ رسمی ایران ویکی 

سرعت متوسط اینترنت شما کدام یک از گزینه های زیر است ؟
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنامه ایــــران ویــــکــــی
 

بازدیدکنندگان محترم وبلاگ ایــــران ویــــکــــی ، شما دوستان با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر و تایید آن درخواست عضویت در فیدبرنر ایــــران ویــــکــــی را می دهید . سپس میل تایید برای شما ارسال می شود و در صورت تایید آن میل جدیدترین مطالب سایت  برای شما میل می شود . با این کار هیچ پستی را از قلم نیندازید . موفق باشید  .
 
 


دانلود فایر فاکس 4 / Download Mozila Firefox 4

امروز :

کل بازدید :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

 بازدید این ماه :

 بازدید ماه قبل :

تعداد نویسندگان :  2 نفـر - حـمـزه & رضـا

تعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

کاربران آنلاین :
آی پی ورودی شما :
تاریخ تاسیس : 22 دیماه 1389

ایران مورد حمله ویروس جدید قرار گرفت !
نوشته شده توسط: حمزه بجنوردی
شنبه 10 اردیبهشت 1390حمله ویروس جدید به ایران

کامپیوترهای ایران دوباره توسط یک ویروس کامپیوتری مورد هدف قرار گرفته اند که بنا به گزارش Reuters ، روز دوشنبه فرمانده دفاع غیر نظامی ایران از آن به عنوان یک جنگ سایبر یاد کرد.به نقل از غلامرضا جلیلی ، فرمانده ی دفاع غیر نظامی ، " خوشبختانه متخصصین جوان ما قادر بوده اند این ویروس را کشف کنند . و حال ویروس Stars برای تحقیقات و بررسی های بیشتر در آزمایشگاه می باشد". وی جزئیات اهداف حمله را بازگو نکرد . . . 

 جلیلی گفت : " مشخصات خاص ویروس stars کشف شده است . این ویروس با سیستم کامپیوتر هماهنگ و موافق می باشد و در مراحل اول حداقل خسارت را ایجاد کرده و ممکن است با برخی فایلهای اجرایی سازمانهای دولتی ، اشتباه گرفته شود ."ظاهراً سال گذشته تاسیسات هسته ای ایران هدف اصلی کرم کامپیوتری Stuxnet بود - یک تهدید کامپیوتری مخصوص ویندوز که در مورد سیستم های کنترل صنعتی جاسوسی کرده و برنامه های آنها را تغییر می دهد.با وجود اینکه مقامات رسمی ایران ادعا می کنند که تهدید را خنثی کرده اند، جلیلی می گوید کرم تغییر یافته ی Stuxnet هنوز هم سیستم های ایرانی را تهدید می کند.این کرم اولین بار در ماه آگوست گذشته در رآکتور هسته ای بوشهر کشف شد، یعنی زمانی که ایران اولین بارگیری سوخت تاسیسات خود را آغاز نمود. مقامات ایرانی مدعی هستند که اسرائیل و آمریکا پشتیبان کرم Stuxnet بوده اند. MacAfee و مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک (CSIS)، بنا بر گزارش هشدار می دهند که تهدیدات کامپیوتری پیچیده مثل Stuxnet که زیرساخت های مهم و اساسی را مورد هدف قرار می دهند، در آینده افزایش خواهند یافت.نظرات() بازدید ها :تمامی حقوق مطالب ، تصاویر و طرح قالب برای ایـران ویکی محفوظ است ، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با دکر منبع مجاز میباشد .

 

ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ::   قدرت گرفته از : مـیهـن بـلاگ