تبلیغات
ایران ویکی ، دانشنامه و مجله اینترنتی ایرانیان

وبلاگ رسمی ایران ویکی 

سرعت متوسط اینترنت شما کدام یک از گزینه های زیر است ؟
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنامه ایــــران ویــــکــــی
 

بازدیدکنندگان محترم وبلاگ ایــــران ویــــکــــی ، شما دوستان با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر و تایید آن درخواست عضویت در فیدبرنر ایــــران ویــــکــــی را می دهید . سپس میل تایید برای شما ارسال می شود و در صورت تایید آن میل جدیدترین مطالب سایت  برای شما میل می شود . با این کار هیچ پستی را از قلم نیندازید . موفق باشید  .
 
 


دانلود فایر فاکس 4 / Download Mozila Firefox 4

امروز :

کل بازدید :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

 بازدید این ماه :

 بازدید ماه قبل :

تعداد نویسندگان :  2 نفـر - حـمـزه & رضـا

تعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

کاربران آنلاین :
آی پی ورودی شما :
تاریخ تاسیس : 22 دیماه 1389

نظر سنجی شماره یک ایران ویکی ! ؟
نوشته شده توسط: حمزه بجنوردی
یکشنبه 28 فروردین 1390نظر سنجی در ایران ویکی

با عرض سلام خدمت تمام بازدید کنندگان خوب ایران ویکی ، دانشنامه و مجله اینترنتی ایرانیان ، تصمیم گرفتیم که یک نظر سنجی خودمونی ترتیب بدیم در رابطه با سرعت اینترنت کاربران ایران ویکی ، لطفا در ستون سمت چپ میانگین سرعت اینترنت خود را انتخاب نمایید ، جایزه ای در کار نیست فقط یک نظرسنجی دوستانه هستش که بیشتر با سرعت اینترنت در کشورمان آشنا بشیم در پایان نظر سنجی نتایج اعلام میشود . با تشکر از همه شما عزیزان ، حمزه بجنوردی مدیر کوچک ایران ویکی دانشنامه و مجله اینترنتی ایرانیان . . . 

با عرض سلام خدمت تمام بازدید کنندگان خوب ایران ویکی ، دانشنامه و مجله اینترنتی ایرانیان ، تصمیم گرفتیم که یک نظر سنجی خودمونی ترتیب بدیم در رابطه با سرعت اینترنت کاربران ایران ویکی ، لطفا در ستون سمت چپ میانگین سرعت اینترنت خود را انتخاب نمایید ، جایزه ای در کار نیست فقط یک نظرسنجی دوستانه هستش که بیشتر با سرعت اینترنت در کشورمان آشنا بشیم در پایان نظر سنجی نتایج اعلام میشود . با تشکر از همه شما عزیزان ، حمزه بجنوردی مدیر کوچک ایران ویکی دانشنامه و مجله اینترنتی ایرانیان . . . نظرات() بازدید ها :تمامی حقوق مطالب ، تصاویر و طرح قالب برای ایـران ویکی محفوظ است ، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با دکر منبع مجاز میباشد .

 

ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ::   قدرت گرفته از : مـیهـن بـلاگ