تبلیغات
ایران ویکی ، دانشنامه و مجله اینترنتی ایرانیان

وبلاگ رسمی ایران ویکی 

سرعت متوسط اینترنت شما کدام یک از گزینه های زیر است ؟
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنامه ایــــران ویــــکــــی
 

بازدیدکنندگان محترم وبلاگ ایــــران ویــــکــــی ، شما دوستان با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر و تایید آن درخواست عضویت در فیدبرنر ایــــران ویــــکــــی را می دهید . سپس میل تایید برای شما ارسال می شود و در صورت تایید آن میل جدیدترین مطالب سایت  برای شما میل می شود . با این کار هیچ پستی را از قلم نیندازید . موفق باشید  .
 
 


دانلود فایر فاکس 4 / Download Mozila Firefox 4

امروز :

کل بازدید :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

 بازدید این ماه :

 بازدید ماه قبل :

تعداد نویسندگان :  2 نفـر - حـمـزه & رضـا

تعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

کاربران آنلاین :
آی پی ورودی شما :
تاریخ تاسیس : 22 دیماه 1389

ارسال بیش از یك میلیارد توییت در هفته ? !
نوشته شده توسط: حمزه بجنوردی
چهارشنبه 25 اسفند 1389ارسال بیش از یك میلیارد توییت در هفته

 پنج سال پیش جك دورسی - بنیانگذار توییتر - نخستین توییت را ارسال كرد . هم‌زمان با پنجمین سال راه‌اندازی توییتر آماری درباره تعداد كاربران این سرویس در سراسر جهان منتشر شد كه طبق آن به طور میانگین روزانه ۱۴۰ میلیون توییت ارسال می‌شود . این در حالی است كه در سال گذشته این تعداد صد میلیون توییت بود .

در طول ماه گذشته نیز روزانه ۴۶۰ هزار اشتراك جدید ایجاد شده است و تعداد كاربران توییتر كه از تلفن همراه برای دستیابی به این سرویس استفاده می‌كنند ۱۸۲ درصد در سال گذشته افزایش یافته است . با این وجود توییتر تعداد واقعی كاربران توییتر كه از تلفن همراه استفاده می‌كنند را اعلام نكرد . هم اكنون این سرویس دارای ۲۰۰ میلیون اشتراك است البته توییتر جزییاتی درباره تعداد كاربران فعال ارائه نكرد . توییتر هم اكنون ۴۰۰ كارمند جدید استخدام كرده است . در سال ۲۰۰۸ یعنی تنها سه سال پیش این سرویس اجتماعی تنها هشت كارمند استخدام كرده بود.پس از مرگ مایكل جكسون - خواننده معروف موسیقی پاپ - در تاریخ ۲۵ ماه ژوئن ۲۰۰۹ ركورد ارسال توییت در ثانیه شكسته و ۴۵۶ توییت در ثانیه ارسال شد .
  

منبع این خبر : ITNAنظرات() بازدید ها :تمامی حقوق مطالب ، تصاویر و طرح قالب برای ایـران ویکی محفوظ است ، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با دکر منبع مجاز میباشد .

 

ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ::   قدرت گرفته از : مـیهـن بـلاگ