تبلیغات
ایران ویکی ، دانشنامه و مجله اینترنتی ایرانیان

وبلاگ رسمی ایران ویکی 

سرعت متوسط اینترنت شما کدام یک از گزینه های زیر است ؟
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنامه ایــــران ویــــکــــی
 

بازدیدکنندگان محترم وبلاگ ایــــران ویــــکــــی ، شما دوستان با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر و تایید آن درخواست عضویت در فیدبرنر ایــــران ویــــکــــی را می دهید . سپس میل تایید برای شما ارسال می شود و در صورت تایید آن میل جدیدترین مطالب سایت  برای شما میل می شود . با این کار هیچ پستی را از قلم نیندازید . موفق باشید  .
 
 


دانلود فایر فاکس 4 / Download Mozila Firefox 4

امروز :

کل بازدید :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

 بازدید این ماه :

 بازدید ماه قبل :

تعداد نویسندگان :  2 نفـر - حـمـزه & رضـا

تعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

کاربران آنلاین :
آی پی ورودی شما :
تاریخ تاسیس : 22 دیماه 1389

صدای آمریكا توسط ارتش سایبری ایران هك شد !
نوشته شده توسط: حمزه بجنوردی
سه شنبه 3 اسفند 1389صدای آمریكا و 95 سایت وابسته توسط ارتش سایبری ایران هك شد

 ارتش سایبری ایران در پاسخ به دروغ‌پردازی‌های رسانه‌های حامی جریان فتنه ، سایت صدای آمریكا و تمامی سایت‌های وابسته به این سایت را هك كرده‌ است . صدای آمریكا وابسته به سازمان‌های جاسوسی آمریكا است كه ارتش سایبری ایران آن را تصرف كرده ‌است .  مخاطبان این سایت جاسوسی پس از مراجعه به این سایت با آرم ارتش سایبری ایران و جمله " ثابت كرده‌ایم كه می‌توانیم " مواجه می‌شوند . علاوه بر آدرس اصلی صدای آمریكا ، 95 سایت‌ وابسته به این سایت نیز توسط ارتش سایبری ایران هك شده‌اند . ارتش سایبری متن قابل ملاحظه‌ای را در این سایت خطاب به كیلینتون وزیر سیاست خارجی آمریكا قرار داده‌اند كه متن آن به این شرح است : خانم كلینتوم می خواهی صدای ملت های مظلوم را بشنوی ؟ ملت های اسلامی دیگر حیله‌گری‌های آمریكا را باور نمی‌كنند ، ما از شما می خواهیم كه به دخالت در كشورهای اسلامی ادامه ندهی . 

ارتش سایبری ایران در پاسخ به دروغ‌پردازی‌های رسانه‌های حامی جریان فتنه ، سایت صدای آمریكا و تمامی سایت‌های وابسته به این سایت را هك كرده‌ است . صدای آمریكا وابسته به سازمان‌های جاسوسی آمریكا است كه ارتش سایبری ایران آن را تصرف كرده ‌است .  مخاطبان این سایت جاسوسی پس از مراجعه به این سایت با آرم ارتش سایبری ایران و جمله " ثابت كرده‌ایم كه می‌توانیم " مواجه می‌شوند . علاوه بر آدرس اصلی صدای آمریكا ، 95 سایت‌ وابسته به این سایت نیز توسط ارتش سایبری ایران هك شده‌اند . ارتش سایبری متن قابل ملاحظه‌ای را در این سایت خطاب به كیلینتون وزیر سیاست خارجی آمریكا قرار داده‌اند كه متن آن به این شرح است : خانم كلینتوم می خواهی صدای ملت های مظلوم را بشنوی ؟ ملت های اسلامی دیگر حیله‌گری‌های آمریكا را باور نمی‌كنند ، ما از شما می خواهیم كه به دخالت در كشورهای اسلامی ادامه ندهی . 

منبع خبر : خبرگزاری فــارس نظرات() بازدید ها :تمامی حقوق مطالب ، تصاویر و طرح قالب برای ایـران ویکی محفوظ است ، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با دکر منبع مجاز میباشد .

 

ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ::   قدرت گرفته از : مـیهـن بـلاگ